200

Девід Кемерон назвав одностатеві шлюби своїм досягненням 2014 року


Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон сказав, що підписання законопроекту, який зробив одностатеві шлюби законним у Великобританії? був серед його найбільше досягнень, якими він пишається.

Девід Кемерон назвав одностатеві шлюби своїм досягненням 2014 року

Лідер Консервативної партії Девід Кемерон, відповідаючи на запитання про досягнення минулого року сказав, що Великобританія стала країною з найбільш стрімким розвитком економіки в Європі, а одностатеві шлюби є наслідком його особистого впливу.

Також політик розповів, що він отримав багато листів з подяками та запрошеннями на весілля після підписання законопроекту, який зробив одностатеві шлюби законними у деяких частинах Великобританії. Девід розповів, що погодився відвідати одне з весіль. 

Він сказав: "Я отримав багато листів від людей, які писали, що через зміни, які було зроблено, я маю можливість укласти шлюб з людиною, яку я люблю. Це здорово".

Раніше, коли його запитували, чи можуть гей-пари цілувалися публічно, Кемерон сказав: "Це нормально! Я буду про це говорити. Якщо я можу поцілувати мою дружину на публіці, я не розумію, чому ви не можете поцілувати свого чоловіка публічно"

Нагадаємо, зараз одностатеві шлюби доступні в Англії, Вельсі та Шотландії. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти