211

У Петербурзі звільнена за гомосексуальну орієнтацію вчителька подала до суду


Колишня вчителька корекційної школи № 565 Кіровського району Санкт-Петербургу звернулася до суду зі скаргою на незаконне звільнення.

У Петербурзі звільнена за гомосексуальну орієнтацію вчителька подала до суду

Раніше директор навчального закладу звільнив викладача музики за її гомосексуальну орієнтацію, а точніше - за аморальну провину (пункт 8 статті 81 Трудового кодексу Росії «Вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, несумісного з продовженням даної роботи»).

У поданій позовній заяві адвокати звільненої вимагають поновити її на посаді, стягнути заробітну плату за час вимушеного пропуску роботи і компенсувати моральну шкоду. Вони заявляють про необгрунтованість і незаконність звільнення, а також про заподіяння молодій жінці страждань внаслідок звільнення. Як відзначають адвокати, позовну заяву було подано до Кіровського районного суду Санкт-Петербургу.

Нагадаємо, що звільнення вчительки домагався Тимур Ісаєв (Булатов), який за аналогічним приводом звільнив мало не два десятка вчителів. Сам Ісаєв (Булатов) в грудні 2014 року був затриманий поліцією. Як з'ясувалося, він кілька років перебував у федеральному розшуку.

Джерело: www.fontanka.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти