167

Киргизькі депутати почекають результатів експертизи заборони гей-пропаганди


На засіданні парламентського комітету з законності, правопорядку та боротьби зі злочинністю депутат від парламентської фракції СДПК Галина Скрипкіна запропонувала відкласти розгляд проекту закону про заборону "пропаганди гомосексуалізму" до отримання результатів міжнародної експертизи.

Киргизькі депутати почекають результатів експертизи заборони гей-пропаганди

В даний момент, за словами депутата, законопроект проходить міжнародну експертизу в Європарламенті. Ведуться переговори про якнайшвидше отримання оцінки. "Орієнтовно протягом місяця буде отримано висновок", - зазначила Скрипкіна.

За підсумками обговорення комітет відклав розгляд проекту закону.

Нагадаємо, в жовтні минулого року депутати ЖК розглянули і направили на голосування у другому читанні законопроект, що припускає кримінальну та адміністративну відповідальність за "формування позитивного ставлення до нетрадиційних форм сексуальних відносин". У процесі обговорення депутат Тинчтикбек Шайназаров запропонував посилити кримінальну відповідальність до двох-трьох років позбавлення волі, а також заборонити формування позитивного ставлення, "в якій би формі воно не виражалося - може ж бути і публічна пропаганда, і на зборах людей, і серед групи з двох-трьох чоловік або в сім'ї". Підстави, за якими, як вважають деякі депутати, необхідне прийняття закону, ніяк не пов'язані з принципом верховенства права в Киргизькій Республіці: це "необхідність захисту традиційних сімейних цінностей, а також мусульманського характеру киргизстанського суспільства". 

Джерело: www.vb.kg

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти