191

У Єгипті суд визнав учасників "гей-оргії" невинними


Всі 26 чоловік, заарештовані в грудні за звинуваченням "у непристойній поведінці", були визнані невинними.

У Єгипті суд визнав учасників "гей-оргії" невинними

Суд у Єгипті визнав невинними 26 чоловіків, яких було заарештовано на початку грудня в одній з лазень Каїра за звинуваченнями у розпусній поведінці. Таке рішення стало несподіванкою, позаяк в останні кілька тижнів уряд розгорнув кампанію проти обвинувачених, аби підкреслити свої наміри захищати традиційну мораль.

Чоловіків затримали, коли тележурналістка викликала поліцію і приїхала до лазні зі знімальною групою.

Тарек ель-Аваді, адвокат звинувачених: “Рішення суду відповідає закону, ми саме такого рішення і чекали. Водночас, влада має притягти до відповідальності тих, хто був задіяний у цьому від початку і образив гідність цих людей. Це у їхніх правах.”

На відеокадрах видно, як поліція заштовхує у машини оголених чоловіків, які, як вважається, займалися одностатевим сексом.

Родич одного з обвинувачених сказав: “Бог покарає цю журналістку за те, що вона зробила і за її спробу заплямувати честь цих 26 чоловіків Вона не прийшла сюди, аби знімати, як їх звільняють з-під варти. Якби вона була справжня журналістка, вона прийшла б.”

Журналістка Мона аль-Іракі знала про плани 26 чоловіків разом відвідати лазню і викликала поліцію, аби зняти на камеру рейд.

Попри те, що гомосексуальність не є протизаконною у Єгипті, на це явище накладене потужне суспільне табу.

Джерело: ua.euronews.com

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти