174

Генеральний секретар ООН пишається тим, що відстоює права ЛГБТ


Пан Гі Мун розкритикував становище геїв в Індії, назвавши заборону на добровільний гей-секс “нетолерантною”.

Генеральний секретар ООН пишається тим, що відстоює права ЛГБТ

Нагадаємо, що 11 грудня 2013 року Верховний суд Індії залишив у силі закон колоніальної епохи, який криміналізує одностатеві сексуальні стосунки. Високий суд Нью-Делі скасував дію цієї норми у 2009 році.

Вчора ввечері генсек ООН заявив: "Я пишаюся тим, що ми виступаємо за рівність усіх людей, у тому числі тих, хто є лесбійками, геями, бісексуалами і транссексуалами”.

“Я говорю це, тому що діють закони, які встановлюють кримінальну відповідальність за одностатеві стосунки за обопільною згодою дорослих. Вони порушують основні права на недоторканність приватного життя і свободу від дискримінації. Навіть якщо вони не застосовуються, ці закони породжують нетерпимість", - сказав Пан Гі Мун.

Влада індійського штату Гоа на цьому тижні оголосила, що планує “лікувати” ЛГБТ і робити їх “нормальним”, використовуючи терапію і “ліки”.

Стаття 377 Кримінального кодексу Індії, яка була повернута в дію у грудні 2013 року забороняє “секс проти порядку природи”, що широко інтерпретується, в тому числі як заборона гей-сексу. Людина, яка скоїть такий “злочин” може бути покарана до 10 років позбавлення волі. Ця стаття існує в кодексі з часів британського колоніального панування в Індії.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти