239

Конституційний суд Австрії скасував заборону на усиновлення дітей одностатевими парами


Глава Конституційного суду Австрії Герхард Хольцінгер заявив, що заборона на усиновлення одностатевими парами некровних дітей не має предметних правових підстав.

Конституційний суд Австрії скасував заборону на усиновлення дітей одностатевими парами

З 2013 року партнери в одностатевих парах могли всиновлювати біологічних дітей один одного, але ця спільна опіка не поширюється на усиновлення некровних дітей. Ця заборона і був знятий рішенням Конституційного суду країни, повідомляє Kurier.

Як вказує видання, Хольцінгер пояснив скасування тим, що "відсутні предметні правові підстави для такого правила, заснованого лише на сексуальній орієнтації".

Раніше усиновлення у Австрії було доступним лише для пар, які перебувають у шлюбі. Батьківщина Кончіти Вюрст досі не легалізувала одностатеві шлюби. Одностатеві пари можуть укладати "зареєстроване партнерство", яке не передбачає тих самих переваг, які є у гетеросексуальних пар, які вступили у шлюб.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти