355

Комісія з моралі погрожує “великим суспільним резонансом” через свою можливу ліквідацію


Комітет Верховної Ради з питань свободи слова і інформації підтримав ліквідацію Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі. Про це у соціальній мережі повідомила народна депутатка і авторка законопроекту про позбавлення НЕК з питань моралі всіх функцій - Ольга Червакова.

Комісія з моралі погрожує “великим суспільним резонансом” через свою можливу ліквідацію

“А ще до нас приходив Василь Костицький (на фото - авт.) і Комісія з питань моралі - лаяли мій законопроект про свою ліквідацію. "Країна не може жити без моралі!" - казали вони. "Без моралі не може, а без комісії з моралі - може", - казали представники нашої Громадської ради. Після важкої півторагодинної дискусії Комітет вирішив підтримати законопроект про ліквідацію Нацкоммору, на що представники НЕК нам пообіцяли "великий суспільний резонанс". Очевидно, Нацкоммор сподівається таки переконати суспільство у своїй значущості, щоб і далі за бюджетний кошт переглядати порнографію, забороняти книжки за їхню начебто "порнографічність" та тиснути на телеканали листами екзотичного змісту”, - розповіла про перебіг вчорашнього засідання Комітету з питань свободи слова і інформаційної політики народна депутатка від БПП Ольга Червакова.

Ольга Червакова є першою заступницею голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики.

Нагадаємо, що 26 грудня у ВРУ було зареєстровано її законопроект № 1647, який передбачає ліквідацію усіх функцій НЕК з питань захисту суспільної моралі.

12 січня на сайті НЕК з питань захисту суспільної моралі представники громадськості звернулися до Президента України Порошенка з проханням скасувати Указ колишнього Президента України Януковича від 9 грудня 2010 року щодо ліквідації Національної комісії з питань захисту суспільної моралі.

Головне науково-експертне управління ВРУ у висновку, датованому 13 січня, підтримало законопроект Червакової, але лише за умов внесення у нього поправок.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти