139

ЄС може переглянути відносини з Киргизстаном через закон про "гей-пропаганду"


Європейський парламент на пленарному засіданні 15 січня 2015 року прийняв резолюцію про гомофобний закон в Киргизстані.

ЄС може переглянути відносини з Киргизстаном через закон про "гей-пропаганду"

"Європейський парламент висловлює глибоку стурбованість намірами прийняти закон« Про розповсюдження інформації про нетрадиційні сексуальні стосунки »парламентом країни і закликає відмовитися від його прийняття", - йдеться в резолюції.

Депутати Європарламенту знову нагадали, що «сексуальна орієнтація та статева ідентифікація - це питання особистих прав кожного індивіда, як гарантовано правами людини».

Також депутати Європарламенту звернулися до Єврокомісії, Європейської Ради та Служби зовнішньополітичної діяльності «чітко довести до керівництва Киргизької Республіки, що прийняття закону вплине на відносини з Європейським союзом згідно з пунктом 2, статті 92 Договору про партнерство».

Нагадаємо, цей пункт передбачає, що у разі, якщо одна зі сторін вважає, що інша сторона порушує Угоду, вона може вжити відповідні дії.

Нагадаємо, що 15 жовтня парламент Киргизстану прийняв закон про заборону так званої "гей-пропаганди" у першому читанні.

13 січня 2015 депутати Комітету парламенту по законності, правопорядку та боротьбі із злочинністю відклали розгляд законопроекту про заборону "гей-пропаганди". 

В свою чергу, спікер киргизського парламенту заявив, що прийняттю закону про "гей-пропаганду" нічого не заважає.

Джерело: ca-news

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти