570

В ТОП найбільш дружніх до геїв роботодавців увійшла британська розвідка


Британський благодійний ЛГБТ-фонд "Stonewall" випустив щорічний TOP-100 найбільш дружніх до ЛГБТ роботодавців. В першу десятку увійшла британська розвідка MI5, яка посіла сьоме місце.

В ТОП найбільш дружніх до геїв роботодавців увійшла британська розвідка

Прес-секретар "Stonewall" Річард Лейн сказав: "Рейтинг є демонстрацією значного прогресу в дуже короткий проміжок часу. Я б не сказав, що я повністю здивований цим хоча б, тому що збройні сили інтенсивно працюють, щоб змінити культуру своїх організацій. Вони усвідомили важливість залучення кращих людей для роботи, незалежно від їх сексуальної орієнтації".

За словами гендиректора MI5 Ендрю Паркера, для забезпечення безпеки країни потрібні зусилля всіх талановитих людей, незалежно від їх сексуальної орієнтації, пише The Independent.

Як наголошується, в 2014 році MI5 перебувала на 25-й позиції в списку Stonewall. До початку 90-х років у відомстві був заборонений прийом на роботу гомосексуалів.

Також, в рейтинг цього року увійшли й інші державні роботодавці. Четверту сходинку в списку зайняла Національна Асамблея Уельсу (National Assembly for Wales). На 46-му місці опинилася армія країни, на 56-му - королівський флот, на 91-му - військово-повітряні сили.

Як зізнався міністр оборони Великобританії Майкл Феллон, він дуже пишається тим, що військові відомства потрапили в рейтинг. «Ми невпинно працювали над цим протягом останніх 15 років», - сказав глава міноборони.

Цьогоріч, близько 400 організацій, в яких працюють більше 13 мільйонів чоловік, змагалися за право бути в TOP-100. Перша 10-ка виглядає таким чином:

  1. Nottinghamshire Healthcare NHS Trust 
  2. Tower Hamlets Homes
  3. Lloyds Banking Group
  4. National Assembly for Wales (Національна асамблея Уельсу)
  5. St Mungo's Broadway
  6. Baker & Mckenzie
  7. MI5 (британська розвідка)
  8. Crown Office & Procurator Fiscal Service (служба контролю сплати податків)
  9. Freshfields Bruckhaus Deringer
  10. Pinsent Masons

Відзначимо, фонд Stonewall був створений у 1989 році. Сьогодні він вважається найбільшою в Європі організацією, що займається захистом прав ЛГБТ. Однією з перших ініціатив організації стала кампанії по боротьбі з забороною на службу в армії геїв і лесбійок. У 2000 році у Європейському суді з прав людини відбулися засідання, в результаті яких це правило було скасовано.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти