397

Різниченко ненавидить Комісію з моралі і назвав себе “лібералом”


Відомий український журналіст, блогер і активний противник руху за права ЛГБТ Дмитро Різниченко розповів у соціальній мережі Facebook, як він ставиться до заборони дискримінації за ознаками “сексуальна орієнтація” і “гендерна ідентичність”.

Різниченко ненавидить Комісію з моралі і назвав себе “лібералом”

“Загалом, я секрет вам відкрию - я не націоналіст, тим більше не правовірний. Я ліберал, тільки на відміну від того, що у нас зараз називається лібералами, я - справжній”, - написав Різниченкоу коментарях до посту ЛГБТ-активіста Богдана Глоби.

Тим не менше, Різниченко проти законодавчої заборони дискрикримінації за ознаками СОГІ, тому що таким чином, на його думку, “вводяться законодавчі репресії на право висловлення світоглядної позиції”.

“Як послідовний ліберал та прибічник свободи й громадянських цінностей, я ненавиджу, коли держава вказує мені, кого я маю право не любити, а кого не маю. Не її свиняче діло”, - написав Різниченко, який раніше позиціонував себе як “націоналіста”.

Нагадаємо, що під час дискусії з Богданом Глобою у Майкла Щура, Різниченко відстоював інші позиції, критикуючи публічні ЛГБТ-акції: «Коли вони ставлять свій прапорець, що «тут пройшов гей-парад» - це значить, що тут перемагає ліберальне суспільство, тут перемагає своє відношення до норми, тут відкидається біологічна норма, тут багато чого перемагає».

Висловився Дмитро Різниченко і щодо діяльності Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі, яку хочуть ліквідувати.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти