191

В російському місті Самара заборонили виступ українського гурту KAZAKY


Як повідомляє "Радіо Свобода", регіональне міністерство культури пояснило таке рішення моральними міркуваннями.

В російському місті Самара заборонили виступ українського гурту KAZAKY

Групу не раз звинувачували в "гей-пропаганді" через те, що учасники шоу танцюють в обтягуючих лосинах і жіночому взутті на шпильках.

Дирекція самарського культурно-розважального центру, де мав відбутися виступ, розповідає про величезну кількість дзвінків і листів від громадян, які просили скасувати шоу.

Раніше концерти групи скасували в Ростовській області і Краснодарському краї.

Менеджер групи Олексій Міронічев прокоментував ситуацію виданню "Большая деревня": «Мені відома інформація про вказівку від комітету культури, або про щось таке, пов'язане з культурою. У зв'язку з політкоректною позицією можу сказати тільки, що нам дуже шкода це чути, в Самарі і регіоні дуже багато наших шанувальників, ми не раз приїжджали, і точно можу назвати Самару одним з найбільш цивілізованих і доброзичливих міст Росії. Думаю, все буде добре, і одного разу ми приїдемо знову».

Нагадаємо, що 17 жовтня у столиці Киргизстану близько ста осіб перекрили вхід в клуб, де мав відбутися виступ українського танцювального гурту KAZAKY. Ті, хто заблокував вхід в клуб, звинуватили танцюристів у пропаганді гей-культури.

Джерело: www.echo.msk.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти