244

Головред російського Eurosport заступився за геїв в спорті


Головний редактор Eurosport.ru Ігор Зєлєніцин відповів на 10 запитань, які найчастіше зустрічаються в коментарях до матеріалів порталу. Одне з таких запитань стосувалося камін-ауту німецького футболіста Томаса Гітцльспергера.

Головред російського Eurosport заступився за геїв в спорті

Ігор Зєлєніцин відповів на запитання, яке звучало так: “Мені нецікаво, кого любить Гітцльспергер, мені цікаві аналітичні тексти про гру «Динамо». Що мені робити з інформацією, що Гітцльспергер - гей?”.

“Роздрукувати і повісити над робочим місцем. Зачитувати вголос в метро. Розповісти мамі. Зробити що завгодно, щоб люди навколо теж дізналися, що футболіст Томас Гітцльспергер не злякався смердючої громадської думки і зізнався в тому, що він гей. Бо поки люди навколо не перестануть плюватися при слові «гей», російське суспільство продовжить забороняти все, що виходить за рамки його розуміння. А рамки свого розуміння необхідно постійно розширювати.

Геї, карикатуристи, режисер Звягінцев - такі ж люди з такими ж правами і обов'язками, як Кирило Воробйов і Артем Нечаєв. Вони мають право робити те, що їм хочеться, якщо це «хочеться» існує в рамках кримінального кодексу. Якщо вам це не подобається - не спіть з хлопцями, не купуйте журнал з карикатурами, не дивіться кіно, але не кричіть на кожному розі, що геї (карикатуристи, режисер Звягінцев) - ганьба людства. Це не так”, - цитує слова Зєлєніцина Eurosport.ru.

Нагадаємо, що колишній німецький футболіст Томас Гітцльспергер зробив камін-аут як гей у січні 2014 року.

Джерело: www.eurosport.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти