217

Верховний суд США розгляне можливість легалізації одностатевих шлюбів у всіх штатах


Верховний суд США прийняв до розгляду позови проти заборони одностатевих шлюбів відразу в декількох штатах.

Верховний суд США розгляне можливість легалізації одностатевих шлюбів у всіх штатах

Його рішення визначить долю гомосексуальних союзів по всій країні.

На федеральному рівні єдиної позиції щодо одностатевих шлюбів в США досі немає. Два роки тому Верховний суд країни визнав неконституційними низку положень закону про захист подружжя, які дозволяли штатам не визнавати одностатеві шлюби. Проте інших, більш суттєвих рішень прийнято не було, а в минулому листопаді Федеральний апеляційний суд підтвердив заборону на одностатеві союзи в штатах Огайо, Кентуккі, Теннессі і Мічиган. Після цього нове втручання Верховного суду виявилося неминучим, зазначає Deutsche Welle.

Напередодні у вищій інстанції США повідомили, що в суперечці будуть розбиратися навесні. Відповідь на питання, чи повинна поправка про рівноправність до конституції країни привести до легалізації гомосексуальних шлюбів, з'явиться влітку. Рішення Верховного суду чекають і противники, і прихильники одностатевих союзів. Яким воно буде, експерти передбачити не беруться, вказуючи, що серед служителів феміди у цій справі також немає одностайності.

Зараз одностатеві шлюби легалізовані в 36 з 50 американських штатів.

Джерело: www.echo.msk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти