634

У Відні ЛГБТ-спільнота влаштувала флешмоб поцілунків, аби відстояти право цілуватися у кав‘ярнях


Понад тисяча представників віденської ЛГБТ-спільноти зібралися під відомою кав‘ярнею “Прюкель” в центрі міста, щоб захистити гідність двох ображених лесбійок. Їх вигнали звідти минулого тижня через поцілунок.

У Відні ЛГБТ-спільнота влаштувала флешмоб поцілунків, аби відстояти право цілуватися у кав‘ярнях

Це обурило місцевих правозахисників та ЛГБТ-активістів, але власниця кав‘ярні пояснила, що справа не в сексуальній орієнтації, а нормах поведінки, повідомляє Euronews.com.

Анастасія Лопес, постраждала: “Я викликала власницю, а вона сказала нам, що те, що ми робили, – огидно, що їй було гидко на нас дивитися. Мовляв, ми робили, щось таке, чим займаються у борделях, а не у традиційних віденських кафе”.

Власниця закладу, який є чи не в кожному туристичному путівнику по Відню, сказала, що дівчата “пристрасно пестилися”, хоча визнала, що реакція персоналу була надмірною і вибачилася. Утім, кафе не залишилося сам на сам із сердитим натовпом. Поруч була і невелика демонстрація підтримки:

“Ми тут, щоб продемонструвати солідарність із власницею кафе “Прюкель”. Ми вважаємо, що власник має право вирішувати, кого обслуговувати, а кого ні”.

Торік Австрія прогриміла на весь світ завдяки переможниці “Євробачення” Кончіти Вюрст. Також на спеціалізованих сайтах країну називають однією з найбільш привітних до геїв та лесбійок. Водночас, публічні дискусії між лібералами і захисниками традиційних цінностей там досі дуже запеклі.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти