166

Британський прем'єр Девід Кемерон оголосив, що у вільному суспільстві можна висміювати релігійні почуття інших людей


Так глава уряду відповів римському понтифіку, який засудив публікацію карикатур на пророка Мухамеда.

Британський прем'єр Девід Кемерон оголосив, що у вільному суспільстві можна висміювати релігійні почуття інших людей

У сатиричних малюнках у французькому тижневику "Шарлі Ебдо" прем'єр Девід Кемерон нічого образливого не бачить.

Він не погодився зі словами Папи Римського Франциска про те, що над вірою інших людей не можна насміхатися . Глава британського уряду вважає що це можна робити, в тому числі і в ЗМІ. Але відповідати на це так, як це зробили ісламісти Куаші, права ніхто не має. Кемерон нагадав, що він християнин. І йому може здатися образливим, якщо хтось скаже щось недобре про Ісуса. Але він не повинен за це мстити. Як і мусульмани, для яких пророк Мухамед священний. Головне, щоб публікації не порушували закону, сказав Кемерон американському телеканалу Сі-Бі-Ес.

Раніше глава Римсько-католицької церкви засудив дії карикатуристів "Шарлі Ебдо". Їх Франциск назвав провокаторами. На його думку тим, хто насміхається над релігією інших, потрібно чекати удару, сказав понтифік журналістам. Багато хто після цих слів зауважив, що Франциск мало не виправдовує дії терористів.

В результаті паризьких терактів - нападу на редакцію "Шарлі Ебдо" і єврейський магазин - минулого тижня загинули 17 людей. Троє ісламістів, які влаштували акції, були вбиті.

Нещодавно британський прем'єр Девід Кемерон, відповідаючи на запитання про досягнення минулого року сказав, що Великобританія стала країною з найбільш стрімким розвитком економіки в Європі, а одностатеві шлюби є наслідком його особистого впливу.

Джерело: www.echo.msk.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти