149

Мілонов сказав, що в Росії немає геїв


Скандальний російський депутат Віталій Мілонов має намір усунути положення в цивільному кодексі, що стосуються можливості реєструвати товариства між двома людьми будь-якої статі

Мілонов сказав, що в Росії немає геїв

Депутат Законодавчих зборів Віталій Мілонов заявив в ефірі «Російської служби новин», що розбереться з гомосексуальними товариствами до 23 лютого. Мова йде про статтю цивільного права, яка дозволяє реєструвати товариства між двома людьми будь-якої статі за умови, що вони живуть разом і ведуть спільне господарство.

«Потрібно додатково прописати в законах деякі аспекти, щоб гомосексуали не скористалися недоліками законів. Ми покладемо край цій пастці до 23 лютого», - заявив Мілонов.

При цьому депутат підкреслив, що поняття товариства не відноситься до сімейного права. Це цивільні союзи, які укладаються для врегулювання правових і майнових відносин, пояснив Мілонов.

«В товариство не тільки садівники вступають, але й ще деякі люди. Не такі хороші, як садівники. У Росії немає геїв, у нас є інше слово для цієї проблеми», - додав петербурзький депутат.

За словами Мілонова, гомосексуальні товариства не можуть всиновлювати дітей.

«Для цього потрібна сім'я, органи опіки повинні подивитися як вони живуть. І якщо два Василя оселилися в якійсь нірці, то дитину їм, звичайно, ніхто ніколи не віддасть», - підсумував депутат Законодавчих зборів.

Раніше в ефірі «Російської служби новин» уповноважений з прав дитини Павло Астахов розповів, що в Росії можна зареєструвати товариство між двома людьми гомосексуальної орієнтації. При цьому членів такого союзу не можна назвати сім'єю, так як вони не можуть самовідтворюватися, зазначив Астахов.

Джерело: rusnovosti.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти