162

Обама першим серед американських президентів у зверненні до народу згадав про лесбійок, бісексуалів і трансгендерів


Вчора президент США звернувся у своїй промові «Про становище країни» до американців.

Обама першим серед американських президентів у зверненні до народу згадав про лесбійок, бісексуалів і трансгендерів

Коли він почав говорити про права людини, Обама заявив: “Ось чому ми захищаємо свободу слова, і вступаємось за політичних в'язнів, і засуджуємо переслідування стосовно жінок, або релігійних меншин, або людей, які лесбійками, геями, бісексуалами або трансгендерами. Ми робимо ці речі не тільки тому, що вони є правильними, а тому, що в кінцевому рахунку вони гарантують нам велику безпеку".

У той час, як колишній президент США Білл Клінтон був першим, хто згадав про геїв у зверненні до народу, Обама став першим, хто використав слова «лесбійки», «бісексуали» і «трансгендери».

Барак Обама також відзначив швидкість, з якою в США у минулому році були зняті заборони на одностатеві шлюби. І вперше назвав одностатеві шлюби цивільним правом.

Нагадаємо, що коли Обама став президентом, лише два штати (Массачусетс і Коннектикут) дозволяли одностатеві шлюби. Станом на сьогодні в США одностатеві шлюби дозволені у 36 штатах і федеральному окрузі Колумбія.

Нагадаємо, що нещодавно Верховний суд США прийняв до розгляду позови проти заборони одностатевих шлюбів відразу в декількох штатах.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти