275

Роббі Роджерс назвав “безумством” те, що наступні чемпіонати світу з футболу проведуть в гомофобних країнах


Американський футболіст, відкритий гей Роббі Роджерс вважає проведення Чемпіонату світу 2018 року в Росії і 2022 року у Катарі безумством.

Роббі Роджерс назвав “безумством” те, що наступні чемпіонати світу з футболу проведуть в гомофобних країнах

В інтерв'ю Sky Sports News Роджерс сказав: "Я б ніколи не тиснув на будь-кого, говорячи про проблему, але це абсолютне божевілля".

"Якщо ви подивитеся на найближчі кілька чемпіонатів світу, то вони проходитимуть в місцях, де, якби я перебував, я, можливо, був би загратований або побитий ... Це досить смішно”.

Роббі Роджерс сказав, що на чемпіонаті світу буде дуже багато гей-фанів і футболістів геїв. А тому необхідно це питання піднімати на рівні ФІФА, адже кожен футболіст має почувати себе у безпеці.

Цікаво, що гомосексуальні стосунки є нелегальними у Катарі і загрожують ув’язненням до 5 років. У Росії в позаминулому році був прийнятий закон, який забороняє розповсюджувати позитивну інформацію про гомосексуальні стосунки серед неповнолітніх.

Комітет з етики ФІФА свого часу заявляв, що будь-які порушення норм ФІФА у країнах-хазяїнах чемпіонатів світу з футболу матимуть “дуже обмежений обсяг”.

ФІФА у 2013 році заявляла, що буде впливати на владу Катару з метою пом’якшення відповідальності за гомосексуальність в цій країні.

Минулого року в Катарі повідомляли, що намагатимуться не дискримінувати геїв під час чемпіонату світу з футболу 2022 року.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти