707

В ЄС тримають руку на пульсі щодо внесення “сексуальної орієнтації” в антидискримінаційне законодавство


Про це йдеться у листі, який надіслав глава департаменту Східного партнерства Дірк Шубель виконавчому директору ВБО “Точка опори” і ЛГБТ-активісту Богдану Глобі.

В ЄС тримають руку на пульсі щодо внесення “сексуальної орієнтації” в антидискримінаційне законодавство

На початку грудня Богдан Глоба надіслав лист Верховній представниці Європейського союзу у закордонних справах Федеріці Могеріні щодо виконання Плану дій щодо візової лібералізації і антидискримінаційного законодавства.

У листі-відповіді глави департаменту Східного партнерства Дірка Шубеля йдеться, що експертна комісія ЄС навідувалася в Україну восени і заплановано відправити її повторно на початку цього року. Вони планують оцінити виконання IV блоку Плану дій щодо візової лібералізації, який включає заборону дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації.

“ЄС постійно заохочує укранську владу, як, наприклад, нещодавно, під час Ради асоціацій, яку відвідав прем’єр-міністр Яценюк 15 грудня, була сфокусована увага на ефективному і постійному здійсненні юридичних і інституціональних реформ”, в тому числі в антидискримінаційному законодавстві, йдеться у листі Дірка Шубеля.

Він зауважив, що всеохоплююче і ефективне здійснення всіх реформ необхідно виконати під час другого етапу Плану дій щодо візової лібералізації.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти