80

Представниця "ДемАльянсу" виступає за ліквідацію Комісії з моралі


Учасниця журналістського руху «Стоп цензурі!» та ведуча нового онлайн-проекту «Громадське радіо» Наталія Соколенко у своєму блозі на "Українські правді", виступає проти Комісії з питань моралі та висловлює свою підтримку Ользі Черваковій, яка є ініціаторкою законопроекту про ліквідацію НЕК.

Представниця "ДемАльянсу" виступає за ліквідацію Комісії з моралі

Наталія Соколенко на питання, чому Комісія є зайвою відповіла, що та "накидає свої уявлення про мораль усім нам за бюджетні гроші. І це, насправді, загрожує суспільній моралі – монополізація на визначення, що є моральним, а що аморальним" та висловила думку, що найбільша аморальність зараз це "...корупція в уряді Яценюка".

Також вона виступила на захист Ольги Червакової, яка є ініціаторкою законопроекту № 1647 про ліквідацію НЕК, та назвала її авторитетнішою за голову Нацкомісії з питань суспільної моралі Василя Костицького. Вона нагадала. що саме Ольга Червакова "...добилася виключення Олега Калашникова із списку кандидатів у народні депутати від Партї регіонів після того, як Калашніков побив журналістів СТБ просто під Верховною Радою. Саме Ольга Червакова оголосила бойкот тодішньому нардепу-регіонали Чечетову за те, що той заперечував жорстоке побиття регіоналами депутатів від опозицї у сесійній залі..."

Та нагадала, що в 2011 році Ольга Червакова виборола найпрестижнішу телевізійну нагороду Телетріумф в номінації "Репортер року".

На завершення, Соколенко задалася риторичним запитанням: "Дивуюся прем'єр-міністру Яценюку, який хоче оце зберегти і навіть викинути пункт про ліквідацію Нацкомісії з питань суспільної моралі із Коаліційної Угоди, адже прем'єр налаштовує проти себе 99% журналістів, передовсім, центральних телеканалів?".

Нагадаємо, що Арсеній Яценюк має принципову позицію щодо сімейних цінностей.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти