35

Гілларі Клінтон впевнено перемагає в опитуванні про підтримку кандидатів на пост президента США


Дружня до ЛГБТ Гілларі Клінтон, яка отримала прихильність ЛГБТ після того, як заявила: "Права ЛГБТ - це права людини, а права людини - це права ЛГБТ", набрала б 54% у дуелі з Джебом Бушем і 55% у дуелі з іншим імовірним кандидатом від республіканців Міттом Ромні, якби вибори відбулися зараз.

Гілларі Клінтон впевнено перемагає в опитуванні про підтримку кандидатів на пост президента США

Більше половини жителів США готові підтримати кандидатуру колишньої держсекретарки США Гілларі Клінтон у разі її участі у президентських виборах 2016 року, свідчать дані опитування, проведеного за замовленням Washington Post і телекомпанії ABC, повідомляє Dt.ua

Так, 54% респондентів повідомили, що готові підтримати саме її кандидатуру у разі, якщо суперником Клінтон виявиться екс-губернатор Флориди і брат екс-президента США Джорджа Буша-молодшого республіканець Джеб Буш. У той же час за Джеба Буша при такому варіанті погодилися проголосувати 41% опитаних американців.

У випадку, якщо б суперником Клінтон став республіканець Мітт Ромні, який зазнав поразки на президентських виборах в 2012 році, то екс-держсекретаря США підтримали б 55% американців проти 40%, готових голосувати за її суперника.

При цьому більшість опитаних зазначали, що при виборі найбільш вдалого кандидата для них неістотний той факт, що Гілларі Клінтон - дружина колишнього президента США Білла Клінтона і що в разі перемоги вона стане першою жінкою-президентом в історії країни.

Також більше половини опитаних повідомили, що на їх бажання висловити підтримку Дж. Бушу не впливає те, що його батько і брат вже були президентами США.

Хілларі Клінтон, Джеб Буш і Мітт Ромні поки офіційно не заявляли про свій намір балотуватися на пост президента США в 2016 році, але їх кандидатури розглядаються пресою як найбільш ймовірні. Президентські вибори відбудуться в США 8 листопада 2016 року.

Нагадаємо, користувачі Grindr назвали Гіларі Клінтон “гетеросексуальною союзницею року”.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти