209

На Всесвітньому економічному форумі обговорять дискримінацію ЛГБТ


Діалог про захист прав ЛГБТ вперше став частиною офіційної програми Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

На Всесвітньому економічному форумі обговорять дискримінацію ЛГБТ

«У багатьох країнах ЛГБТ загрожують арешт, тюремне ув'язнення, тортури і навіть страта тільки за те, що вони ті, хто вони є, - заявив генеральний директор хеджевого фонду Elliot Management Пол Сінгер, син якого має гомосексуальну орієнтацію. - Представники цих країн приїжджають на такі зустрічі, як форум в Давосі, і це хороша можливість для ЛГБТ-активістів налагодити з ними контакт».

Сінгер і його однодумець, глава Third Point Деніел Лоуб розраховують, що тема захисту прав людей з гомосексуальною орієнтацією відтепер стане постійним пунктом порядку форуму в Давосі. А це, в свою чергу, призведе до глобального прогресу в ставленні до представників секс-меншин у діловому середовищі при прийомі на роботу і в просуванні по службі. Сподівається на це і Human Rights Campaign, яка вже 13 років веде боротьбу проти дискримінації ЛГБТ в приватних компаніях.

У Давосі тема захисту прав ЛГБТ раніше була під негласною забороною. «У списку гостей завжди були представники Росії, Уганди і Нігерії, де ставлення до людей c гомосексуальною орієнтацією залишається репресивним і навіть жорстоким», - стверджує New York Times. У Катарі, Саудівській Аравії та Об'єднаних Арабських Еміратах представників сексуальних меншин карають стратою.

Торік Human Rights Campaign спільно з Сінгером і Лоуб поставила питання про необхідність публічного діалогу про права ЛГБТ в Давосі. Діловий сніданок винесли за рамки основної програми. У підсумку він став найбільш обговорюваною подією форуму, що послужило поштовхом для включення питання до офіційного порядку 2015 року. «Суспільство має бути об'єктивним, всеосяжним і розуміти, що різноманітність приносить переваги, не кажучи вже про моральні принципи, яких повинен дотримуватися кожен», - пояснив глава Всесвітнього економічного форуму у зв'язках з громадськістю Адріан Монк.

Однак ініціатори обговорення не зовсім задоволені діями організаторів: діалог по темі ЛГБТ запланований на суботу, коли багато учасників вже покинуть форум.

Щорічна сесія Всесвітнього економічного форуму в 45 раз відбувається з 21 по 24 січня. Серед гостей цього року був президент України Петро Порошенко.

Джерело: www.ng.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти