134

Генерал британської армії зробив камін-аут як гей


Офіцер, який у збройних силах більше 25 років, який служив в Афганістані та Іраці, розповів про свою гомосексуальну орієнтацію.

Генерал британської армії зробив камін-аут як гей

Розмовляючи з виданням Mail On Sunday на правах анонімності, генерал, який перебуває у шлюбі з жінкою і має дітей, сказав, що він планував розкрити свою гомосексуальність, щоб заперечити твердження, що дискримінації в армії більше не існує.

Він розповів газеті, що є частиною "невеликого числа старших офіцерів армії, ВПС і військово-морського флоту, які вирішили тримати свою сексуальність в таємниці через потенційну загрозу загубити свою кар’єру".

На камін-аут його підштовхнула розмова зі старшим колегою, який сказав, що зробити таке зізнання в армії означає самогубство кар’єри.

Він сказав, що Збройні сили не можуть претендувати на звання роботодавців, які надають геям рівні можливості.

Водночас генерал заявив, що його сексуальна орієнтація ніколи не заважала йому служити Королеві і країні.

“Я дійсно почав запитувати себе, чи не настав час для когось мого рангу сказати, що ви можете служити своїй країні на найвищому рівні Збройних Сил, будучи геєм чи лесбійкою".

Генерал каже, що його дружина знає про його гомосексуальність, додавши: "Ми вирішили залишитися разом. Ми любимо один одного дуже глибоко".

Він також сказав: "Це може стати шоком для деяких людей, але геї є і серед членів SAS (Спеціальна Повітряна Служба). Я зустрічав їх. "

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти