99

Фільм-претендент на Оскар висунули на ЛГБТ-премію GLAAD Media Awards


Фільм про англійського математика гея "Гра в імітіцію", який претендує на 8 статуеток “Оскар”, висунуто на GLAAD Media Awards.

Фільм-претендент на Оскар висунули на ЛГБТ-премію GLAAD Media Awards

Фільм "Гра в імітацію" з Бенедиктом Камбербетчем у головній ролі отримав номінації на премію GLAAD Media Awards за вклад в розвиток ЛГБТ-культури. GLAAD Media Awards - престижна щорічна нагорода американської асоціації геїв та лесбійок GLAAD, яка відбувається з 1990 року. Переможців назвуть у два етапи - 21 березня в Лос-Анджелесі і 9 травня в Нью-Йорку.

Також на приз американського Альянсу геїв і лесбійок номіновано стрічки "Кохання - дивна штука", "Гордість", "Близнюки" та "Теммі".

У групі драматичних серіалів представлені "Фостери", "Гра престолів", "Анатомія пристрасті", "Як уникнути покарання за вбивство", "Останнє танго в Галіфаксі", "Майстри сексу", "Темне дитя", "Милі ошуканки" і "Безсоромні".

У списку комедійних серіалів - "Бруклін 9-9", "Фальсифікація", "Glee", "Looking", "Американська сімейка", "Помаранчевий - хіт сезону", "Полюби мене", "Сирени", "Очевидне" і "Грішники".

В різний час в числі кінокартин-переможниць значилися "Годинник", "Горбата гора", "Зоряний пил" і "Мілк".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти