178

В Росії запланували проведення спортивного ЛГБТ-фестивалю


Третій зимовий спортивний ЛГБТ-фестиваль пройде 21-23 лютого в Ленінградській області, повідомляє "Газета.Ru".

В Росії запланували проведення спортивного ЛГБТ-фестивалю

За словами організаторів, захід буде проводитися з метою пропаганди здорового способу життя, фізичної культури і спорту серед представників ЛГБТ-спільноти.

Крім спортивних змагань в рамках фестивалю відбудуться семінари та майстер-класи з лижних гонок, волейболу, футболу, стрітболу, стрибків на батуті, плавання та водного поло.

Участь в ЛГБТ-фестивалі буде платною. Точне місце проведення Фестивалю буде повідомлено кожному зареєстрованому учаснику.

«Гомосеки і здоровий спосіб життя - це речі несумісні. Звичайно ж, будь-який публічний захід з використанням символіки меншин є тією або іншою формою пропаганди. Можемо їх відправити в яке-небудь плавання по річках Ленінградської області в бік Фінляндії», - відреагував на новину пітерський депутат Віталій Мілонов. При цьому Мілонов зазначив, що не буде подавати заяву в прокуратуру щодо перевірки заходу на порушення закону про гей-пропаганду.

Нагадаємо, що минулого тижня авторку проекту "Діти-404", який допомагає ЛГБТ-підліткам, Єлєну Клімову звинуватили у пропаганді нетрадиційних стосунків і зобов'язали виплатити штраф 50 тисяч рублів.

Джерело: www.gazeta.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти