249

Сергію Лазарєву натякнули, що він займається гей-пропагандою


Російський адвокат Сергій Жорін, який став відомим як захисник зірок російської естради в судах, висловив невдоволення у Instagram через нещодавний виступ російського співака Сергія Лазарєва на Першому російському каналі.

Сергію Лазарєву натякнули, що він займається гей-пропагандою

Жорін написав, що два місяці не вмикав телевізор і “краще б не вмикав”.

“Перше, що я побачив, по головному каналу країни - Сергій Лазарєв співає пісню Філіпу Кіркорову "Єдина моя" і дарує йому квіти”, - стверджує Жорін.

Жорін додав, що він “толерантний”: “Я терпимо ставлюся до різного роду відхилень. Хоча нас всіх вже переконали що це норма”

“Але якого х... Лазарєв співає пісню "Єдина моя" і дарує квіти Кіркорову? У залі багато жінок, в тому числі Пугачова. Хто єдина??? Лазарєв чи Кіркоров??? Що за х ... ня?? Це Перший канал!!!
Наші діти будуть впевнені, що любити жінку і дарувати їй квіти, це соромно і не сучасно”, - написав емоційно адвокат.

Пізніше Жорін теж у Instagram виклав новину за 2013 рік про прийняття федерального закону “про заборону пропаганди нетрадиційних стосунків серед неповнолітніх”. Він риторично запитав: “Ну 135 федеральний закон повинен же якось працювати? Чи я не правий? Давайте його скасуємо”.

Ні Лазарєв, ні Кіркоров ситуацію зі "звинуваченнями" адвоката Жоріна не коментували.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти