182

Папа Римський мав зустріч з трансгендером


Іспанська газета Hoy повідомляє, що Дієго Неріа Лежаррага мав зустріч з понтифіком у Ватикані, після того, як останній написав йому про своє прохання, розповісти про дискримінацію, яку він випробував у своїй парафії.

Папа Римський мав зустріч з трансгендером

«Після того, як я вислухав його думку з різних питань, я зрозумів, що він хоче вислухати мене», - розповів Лежаррага.

Незважаючи на екстраординарну зустріч, експерти кажуть, що не варто очікувати від Папи реалізації змін у питанні боротьби з дискримінацією.

Так, наприклад, представниця католицької ЛГБТ-організації Dignity USA Маріанна Дадді-Берк розповіла Washington Blade, що для Папи важливим у цій зустрічі було показати, що у Церкві є місце для трансгендерної людини.

"Я сподіваюся, що Папа уважно вислухав досвід цієї людини і буде говорити про те, що він почув", - сказала Маріанна.

Незважаючи на нібито більш ліберальне ставлення до ЛГБТ, новий Папа часто припускається дискримінуючих заяв з приводу одностатевих шлюбів.

Нещодавно він заявив: “Сім'я перебуває під загрозою під зростаючим тиском з боку деяких сил, які хочуть знайти нове визначення інституту шлюбу”.

В жовтні минулого року католицькі єпископи обговорювали прийняття відкритих ЛГБТ у католицьку Церкву. Тоді вони вирішили, що гомосексуальність є гріховною, як і раніше, але “геї мають таланти і якості, які можуть стати в пригоді католицькій спільноті”.

Reuters повідомляло, що у жовтні Ватикан заявив, що, хоча ніякої офіційної зміни позицій по відношенню до одностатевих шлюбів не буде, католицька церква вирішила навчитися поважати позитивні аспекти одностатевих пар.

У березні минулого року Папа Римський сказав, що шлюб - це лише чоловік і жінка.

У листопаді 2014 року в Європаламенті Папі Франциску подарували шалик у кольорах ЛГБТ-веселки, а в грудні він сказав, що батьки мають підтримувати своїх гомосексуальних дітей.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти