166

У Киргизстані зрозуміли, що заборона “гей-пропаганди” більше загрожує ЗМІ, а ніж ЛГБТ


Заборона пропаганди ЛГБТ ставить під удар ЗМІ більше, ніж самі секс-меншини. Таку думку вчора, 27 січня, висловила депутат від фракції "Ата Мекен" Наталія Никитенко.

У Киргизстані зрозуміли, що заборона “гей-пропаганди” більше загрожує ЗМІ, а ніж ЛГБТ

"У даному випадку під більший удар потрапляють ЗМІ, які формують позитивне ставлення до ЛГБТ. У Раді ООН рекомендували відкликати законопроект. Ми будемо проводити громадські обговорення, вивчати міжнародний досвід і перевіряти на відповідність законопроекту міжнародним стандартам", - обіцяла Никитенко.

Депутат впевнена, що в Киргизстані парламент дійсно прислухається до громадської думки. За її словами, було багато прикладів, коли редакція проекту норми видозмінювалася під тиском громадського сектора, в тому числі закон про неправдиве повідомлення, який передбачав кримінальне покарання за наклеп.

Відзначимо, парламент у першому читанні схвалив закон, який передбачає кримінальну відповідальність за "формування позитивного ставлення до нетрадиційних сексуальних зв'язків". 15 січня Європарламент ухвалив резолюцію щодо цього законопроекту і закликав киргизстанських колег відкликати документ. У прес-релізі Європарламенту повідомляється, що можливе прийняття законопроекту в КР "може вплинути на відносини республіки з Європейським союзом". ЛГБТ-спільнота КР також неодноразово виступала проти "антигейського закону".

Джерело: www.vb.kg

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти