265

Актори Стівен Фрай і Бенедикт Камбербетч просять реабілітації засуджених за гомосексуальність


Британський актор і відкритий гей Стівен Фрай і номінант на премію “Оскар” Бенедикт Камбербетч вимагають захистити людей з гомосексуальною орієнтацією і помилувати британців, яких колись звинуватили в гомосексуальності.

Актори Стівен Фрай і Бенедикт Камбербетч просять реабілітації засуджених за гомосексуальність

Як повідомляє видання The Hollywood Reporter, вчора в Лондоні пройшла прем'єра стрічки "Гра в імітацію", в якій розповідається про британського математики Алана Тьюрінга, який свого часу зламав німецьку шифрувальну машину “Енігма”.

Після закінчення війни Алана звинуватили в гомосексуальності і засудили до хімічної кастрації. Не витримавши знущань, вчений покінчив життя самогубством. Королева Великобританії Єлизавета II помилувала Тьюрінга посмертно, і, на думку голлівудських акторів Стівена Фрая та Бенедикта Камбербетча, це має стати початком до помилування всіх тих громадян, які були засуджені за гомосексуальність у Великобританії. А це 49 тисяч чоловік, значної частини яких вже немає в живих.

Стівен, як яскравий представник сексуальних меншин, і Бенедикт, який вирішив висловити свою громадянську позицію, вважають, що жертви забобонів і законодавства, що обмежує людську свободу, повинні бути виправдані навіть після своєї смерті. Нагадаємо, що британський комік Стівен Фрай нещодавно зареєстрував шлюб з Елліоттом Спенсером.

В Англії і Вельсі гомосексуальність стала легальною у 1967 році. У Шотландії в 1981 році. У Північній Ірландії у 1982 році.

Джерело: bublik.delfi.ee

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти