159

Міська рада Рима почала реєструвати одностатеві цивільні союзи


Італія зробила ще один невеликий крок вперед у боротьбі за одностатеві шлюби, коли на цьому тижні асамблея Міської ради Рима дала згоду на реєстрацію цивільних союзів.

Міська рада Рима почала реєструвати одностатеві цивільні союзи

Цивільні союзи тепер будуть реєструватися в столиці Італії, хоча в країні, як і раніше, немає єдиного рішення з приводу одностатевих партнерств і шлюбів.

Зміни були підтримані мером Рима Іньяціо Маріно, який є давнім прихильником одностатевих цивільних союзів, і назвав це “історичною віхою”.

Він сказав: "Це не тільки акт ввічливості та поваги до людей, але це зрівнює нас з іншою частиною західного світу, приводить у відповідність до стандартів основних європейських країн, з якими ми поділяємо нашу політичну та культурну історію."

Рішення про визнання таких форм співжиття на місцевому рівні було проголосоване в розріз з національним законодавством, що не забезпечує йому стійку правову основу.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти