239

ЛГБТ-активістки влаштували фотосесію на тлі скандального депутата - Віталія Мілонова


Дві представниці ЛГБТ-спільноти сфотографували свій поцілунок на борту літака «Москва-Петербург» на тлі скандально відомого пітерського депутата Віталія Мілонова, який є агресивним гомофобом.

ЛГБТ-активістки влаштували фотосесію на тлі скандального депутата - Віталія Мілонова

Про це на своїй сторінці «ВКонтакте» написала одна з дівчат - Ксенія Infinity, власниця петербурзького лесбі-клубу Infinity.

«Це правда Мілонов! Волею долі його посадили на наступний ряд. Летіли ми з Москви в Петербург. Сам Мілонов нам нічого не сказав. Ми влаштували фотосесію на його тлі. Коли він це помітив, прикрився планшетом. Ми дуже щасливі. Він, напевно, не дуже, та й пофіг! », - Написала Ксенія.

Як розповів агентству FlashNord Віталій Мілонов, знімок був зроблений в суботу, 31 січня. «Ці божевільні дурепи виявилися сміливими, щоб покривлятися, зробили фотографію і тут же втекли в кінець літака, де і просиділи до кінця польоту. Якби побачив, вигнав би їх з літака», - прокоментував ситуацію депутат.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти