108

У латвійському Сеймі не підтримали ідею партнерств для одностатевих пар


Більшість латвійських парламентаріїв критично поставилися до пропозиції про створення нового цивільно-правового статусу партнерств, призначеного, в основному, для одностатевих пар.

У латвійському Сеймі не підтримали ідею партнерств для одностатевих пар

В ході обговорення пропозиції Вейко Сполітіса, більша частина депутатів висловила підтримку традиційному шлюбу та сім'ї.

Так, заступник голови "рідної" для Сполітіса фракції "Єдності" Карліс Шадурскіс підкреслив, що пропоновані Сполітісом зміни є декларативними, і запропонував натомість внести поправки до інших законів для врегулювання майнових відносин між сторонами одностатевих пар. Такої ж думки дотримується партія "Від серця Латвії", про що повідомив її представник Гунар Куртіс.

Співголова об'єднання "Все для Латвії" - "Тевземей ун Брівібай"/ДННЛ Гайдіс Берзіньш висловив свою однозначну підтримку традиційному шлюбу як союзу виключно чоловіка з жінкою.

Його підтримав керівник фракції Союзу "зелених" і селян Аугустс Брігманіс, із застереженням про терпимість до людей гомосексуальної орієнтації.

У свою чергу голова "Згоди" Яніс Урбанович взагалі відмовився коментувати подібну ініціативу з причини її безперспективності.

А глава Латвійського об'єднання регіонів Дайніс Лієпиньш заявив, що партія поки не сформулювала єдиної позиції з даного питання.

Нагадаємо, що в листопаді минулого року глава МЗС Латвії заявив про те, що він гей.

Естонський парламент в жовтні 2014 року проголосував за легалізацію одностатевих партнерств.

Президент Латвії повідомив, що не буде слідувати прикладу Естонії у питанні легалізації одностатевих партнерств.

Джерело: www.rubaltic.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти