225

Російське Amnesty просить всіх небайдужих заступитись за звинувачену у “гей-пропаганді”


Правозахисна організація Amnesty International в Росії закликає людей писати листи з вимогою скасування закону про заборону так званої “гей-пропаганди” і закінчення переслідування організаторки проекту з підтримки ЛГБТ-підлітків “Діти-404” Єлєни Клімової.

Російське Amnesty просить всіх небайдужих заступитись за звинувачену у “гей-пропаганді”

Про це повідомляє офіційна сторінка російського відділення Amnesty International.

Amnesty International просить роздрукувати і надіслати звернення Прокурору Свердловської області Сергію Охлопкову.

В зверненні йдеться, що той, хто надсилає листа підписується під тим, що “висловлює тривогу через те, що Єлєна Клімова визнана винною в "пропаганді нетрадиційних сексуальних відносин”, що і її право на справедливий судовий розгляд виявилося порушено; закликає російську владу негайно припинити її переслідування у зв'язку з проектом "Діти-404" і відмовитися від нападок проти самого проекту; закликає владу скасувати "закон про пропаганду гомосексуалізму" і подбати про всебічну повагу до прав кожної людини на вільне вираження думки, свободу зібрань та об'єднань в Росії”.

Нагадаємо, що нещодавно журналістку Єлєну Клімову з уральського міста Нижній Тагіл і творчиню мережевого проекту "Діти-404", спрямованого на надання підтримки підліткам ЛГБТІ, визнали винною в пропаганді гомосексуальних відносин серед неповнолітніх та оштрафували. Проекту загрожує закриття.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти