216

Заступниця глави МЗС вважає, що внесення сексуальної орієнтації в трудове законодавство «не було критичним»


Про це заступниця Клімкіна з євроінтеграції повідомила виданню УНН, коли розповідала про перспективи нашої країни в питанні спрощення візового режиму та можливі перепони на цьому шляху.

Заступниця глави МЗС вважає, що внесення сексуальної орієнтації в трудове законодавство «не було критичним»

Заступниця глави МЗС з європейської інтеграції Олена Зеркаль повідомила: «Наше завдання зараз – це найбільш повно виконати рекомендації експертів та вийти на політичне рішення на Ризький саміт. Після політичного рішення Україні можуть порекомендувати якісь додаткові питання, які потрібно буде вирішити».

Серед «додаткових питань», які необхідно вирішити, чиновниця не виключає і внесення ознаки «сексуальна орієнтація» у перелік заборонених до дискримінації у трудовій сфері.

«Вона є, вона обговорюється, вона пов’язана із трудовим законодавством, адже всі знають, що Трудовий кодекс України ми успадкували ще з часів Радянського союзу. В процесі наших дискусій з виконання першої фази вдалось зняти це питання і воно не було таким критичним, аби перейти на другу фазу. Водночас, це питання залишається, і ми не виключаємо, що під час місії воно може бути піднято європейськими експертами як таке, що потребує додаткового законодавчого рішення», - сказала Зеркаль.

Нагадаємо, що 13 травня 2014 року Верховна Рада ухвалила зміни до антидискримінаційного закону без згадування ознак "сексуальна орієнтація" і "гендерна ідентичність".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти