821

Адвокат хлопця, який зірвав показ гей-кіно, намагався видалити з зали суду журналіста ЛГБТ-порталу


Сьогодні під час другого засідання суду у справі “хуліганства” у “Жовтні”, адвокат обвинуваченого Рибальченка - Сергій Лапутько (на фото), просив видалити з зали суду “потенційного свідка”, яким виявився журналіст Національного ЛГБТ-порталу України.

Адвокат хлопця, який зірвав показ гей-кіно, намагався видалити з зали суду журналіста ЛГБТ-порталу

Журналіст Максим Івануха повідомив головуючому судді, що не був на показі фільму “Літні ночі”, а тому не може бути “потенційним свідком”. Суддя, враховуючи те, що не були надані докази того, що даний журналіст є свідком, відмовив у задоволенні клопотання адвоката.

Окрім цього під час засідання обвинувачений студент Роман Портянко (27.12.1990 р.н., уродженець міста Ковель Волинської області) повністю визнав свою провину щодо “хуліганства” і “зберігання зброї і боєприпасів”. Інший обвинувачений Олег Рибальченко (19.05.1994 р.н., уродженець міста Черкаси) визнав свою провину повністю лише щодо “хуліганства”. Студенти у Києві зареєстровані у 7 гуртожитку Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Представник прокуратури заявив, що хлопці мали намір зірвати показ фільму “Літні ночі”, який мав “елементи еротичного кіно одностатевих сексуальних відносин”.

Цікаво, що Богдан Жук, представник кінофестивалю "Молодість", який організовував показ фільму "Літні ночі", в особистому коментарі Національному ЛГБТ-порталу України повідомив, що цей фільм не містить елементів одностатевого сексу, а присвячений питанню трансгендерності.

Суддя під час цього засідання відмовив у задоволенні клопотання щодо відводу прокурора, який нібито є заангажованим.

Після засідання адвокат одного із звинувачених - Лапутько, в інтерв’ю одному із телеканалів повідомив, що, на його особисту думку, ЛГБТ не можна пропагувати через кінематограф і він, як громадянин, підтримує обвинувачених.

Наступне засідання заплановане на 24 лютого. На ньому будуть допитані перші 5 свідків, серед них - директорка ТОВ “Кіноман” Людмила Горделадзе.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти