74

Противники геїв провели мітинг біля парламенту Киргизстану


Близько 60 учасників руху «Калис» зібралися 5 лютого біля будівлі Жогорку Кенеша - вони протестували проти «втручання Європарламенту у внутрішню політику Киргизстану».

Противники геїв провели мітинг біля парламенту Киргизстану

Присутні тримали в руках плакати, на яких зображені чоловіки і жінки в національному одязі, а над фотографіями було написано «Наша демократія». Під ногами мітингувальників лежали плакати із зображенням напівголих чоловіків, повідомляє Kloop.kg

«У нас своя демократія. Нам не потрібні відходи і сміття демократії інших країн. Ми добре знаємо і чітко розуміємо цінності киргизького народу. Тому ми просимо Європарламент, ООН та інші країни не втручатися у внутрішню політику Киргизстану», - заявив організатор мітингу і лідер «Калиса» Женіш Молдокматов.

Через деякий час до мітингувальників вийшов один з ініціаторів «антигейського» законопроекту, депутат від фракції «Ар-Намис» Нуркаміл Мадалена.

За його словами, поки невідомо, коли законопроект почнуть розглядати в парламентському комітеті з прав людини у другому читанні.

Причиною для акції стала резолюція Європейського парламенту, яку ухвалили 15 січня, в ній депутати закликали своїх киргизьких колег відкликати законопроект, згідно з яким пропонується кримінальне покарання за «формування позитивного ставлення до гомосексуальних відносин».

Нагадаємо, що депутат від фракції "Ата Мекен" Наталія Никитенко заявила: "В даному випадку під більший удар потрапляють ЗМІ, які формують позитивне ставлення до ЛГБТ. У Раді ООН рекомендували відкликати законопроект. Ми будемо проводити громадські обговорення, вивчати міжнародний досвід і перевіряти на відповідність законопроекту міжнародним стандартам ".

Раніше, українські ЛГБТ провели акцію в Києві проти гомофобного законопроекту в Киргизстані.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти