129

Шоумен Роман Абражеєв, який збанкрутів через гомофобію, вступив в «армію Новоросії»


Директор відомого концертного агентства Bomond Роман Абражеєв вступив в «армію Новоросії» і поїхав воювати на Донбас. Про це шоумен розповів в соціальних мережах і на сторінці свого агентства.

Шоумен Роман Абражеєв, який збанкрутів через гомофобію, вступив в «армію Новоросії»

Бізнесмен пояснює, що після того як у Bomond почалися проблеми, його партнери, друзі і навіть кохана дівчина відвернулися від нього. Трагедія в кар'єрі та особистому житті збіглася з трагедією, яка відбувається на сході України.

«На допомогу тим, кому зараз набагато важче, ніж мені. На допомогу в боротьбі за життя мирних людей, жінок і дітей. Зі зрозумілих причин зв'язок зі мною буде відсутній. Я не знаю, коли зможу повернутися. Якщо виживу - повернуся і почну життя спочатку. Ну а якщо ні - віддам життя за мирне майбутнє Російських Людей. За мирне небо над Новоросією і Росією!»- пише Абражєєв.

Нагадаємо, проблеми у компанії Bomond почалися після невдалого концерту Елтона Джона. Шум піднявся через те, що на офіційному сайті співака Єкатеринбург не було зазначено у списку міст, де пройдуть російські гастролі співака.

Зникнення Єкатеринбурга зі списку міст пов'язали з гомофобними виступами Уральського батьківського комітету, який направляв лист президентові Володимиру Путіну з проханням скасувати концерт відомого гея-музиканта. У листі батьків говорилося, що «співак має намір виступити на підтримку місцевих содомітів і проти чинного російського законодавства, спрямованого на захист неповнолітніх дітей». 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти