261

Папа Римський підтримує суперечний референдум щодо одностатевих шлюбів в Словаччині


Папа Франциск дав своє благословення референдуму в Словаччині, мета якого заборонити можливість легалізації одностатевих шлюбів та усиновлення одностатевими парами дітей.

Папа Римський підтримує суперечний референдум щодо одностатевих шлюбів в Словаччині

Під час виступу в середу в Римі, католицький лідер заявив: "Я вітаю прочан зі Словаччини, а також я хотів би висловити свою вдячність усім словацьким церквам, які заохочують всіх докласти свої зусилля на захист сім'ї, яка є основою суспільства", повідомляє BuzzFeed

Президент Андрей Кіска оголосив, що референдум щодо одностатевих шлюбів відбудеться 7 лютого 2015 року. Для цього консервативна організація "Альянс за сім’ю" зібрала 400 тисяч підписів.

"Це перший раз в сучасній словацькій  історії, коли католицька церква активно бере участь в політичній кампанії", сказав Мартін Maко, виконавчий директор словацької ЛГБТ-групи Inokost. 

На референдум будуть винесені питання: чи погоджуються громадяни, що шлюб – це союз лише чоловіка і жінки, чи повинна бути заборона на всиновлення дітей одностатевими парами, і чи мають діти в школах проходити курс статевого виховання проти волі своїх батьків.

Нагадаємо, що Конституційний суд Словаччини минулого місяця постановив, що референдум не порушує Основний закон країни. Цікаво, що питання про цивільне партнерство, як таке, яке можна винести на голосування, було відхилене цим судом.

У листопаді 2014 року в Європаламенті Папі Франциску подарували шалик у кольорах ЛГБТ-веселки, а в грудні він сказав, що батьки мають підтримувати своїх гомосексуальних дітей.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти