174

Барак Обама найближчим часом призначить посла з прав ЛГБТ


Барак Обама створить у Держдепартаменті посаду спеціального посла, метою якого буде сприяння захисту прав ЛГБТ у всьому світі.

Барак Обама найближчим часом призначить посла з прав ЛГБТ

Очікується, що  президент США в кінці цього місяця оголосить про призначення першого спеціального посла з прав ЛГБТ.

За словами представника в Держдепартаменті, послом буде відкритий гей-чиновник з досвідом дипломатичної служби. В даний час він перебуває на завершальних етапах перевірки, повідомляє PinkNews.

Сенатор-демократ Ед Маркей, який раніше намагався створити посаду спеціального посла, через законопроект в Конгресі, сказав: "Я вітаю дії Держдепартаменту, який робить захист прав ЛГБТ пріоритетом зовнішньої політики".

Чед Гріффін з Human Rights Campaign сказав: "Вперше в історії нашої країни, у ЛГБТ по всьому світу буде спеціальний працівник, який буде приділяти 100% свого робочого часу в Державному департаменті США адвокації їхніх прав. 

"Президент Обама і держсекретар Керрі продемонстрували лідерство в сфері захисту права ЛГБТ закордоном. Ми з нетерпінням очікуємо спільної роботи з новопризначеним послом, оскільки ми продовжуємо протидіяти законам, які порушують права ЛГБТ", - додав Чед Гріффін.

Нагадаємо, що раніше Обама призначив активіста Демократичної партії на посаду уповноважено по зв'язках з ЛГБТ у Білому домі, але функціонально цей представник виконує інші завдання, а ніж буде виконувати новопризначений посол Держдепу. 

Раніше, Держдепартамент одним із перших припустив, що підпал у "Жовтні" стався на грунті ненависті.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти