121

В Індії на гарячу лінію підтримки лесбійок переважно телефонують чоловіки


Перший спеціалізований телефон довіри для лесбійок засвідчив, що більшість дзвінків, які він отримує, насправді надходять від чоловіків.

В Індії на гарячу лінію підтримки лесбійок переважно телефонують чоловіки

Лесбійська гаряча лінія в штаті Таміл-Наду, яка знаходиться у віданні Індійської спільноти добробуту та підтримується лесбійками-добровольцями, має на меті допомогти лесбійкам прийняти свою сексуальну орієнтацію.

Тим не менш, благодійна асоціація, створена в 2009 році, вказує на те, що переважна більшість дзвінків надходять від чоловіків, які сповнені питань про лесбійське кохання.

24-річна Аксам, яка добровільно працює консультанткою телефону довіри, сказала Times of India, що чоловіки іноді пробують отримати номери телефонів лесбійок.

Консультанти телефону довіри також говорять, що часто дзвінки надходять від жінок, які готові покінчити життя самогубством.

В Індії де-юре гомосексуальність є незаконною, після того як у грудні 2013 року був повернута стаття у Кримінальний кодекс, яка була прийнята ще в XIX столітті. Де-факто цю статтю важко застосувати на практиці.

Нагадаємо, що в Україні минулого року теж запрацював телефон довіри для ЛГБТ.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти