177

Ще одна ЛГБТ-організація в РФ внесена в список організацій, що виконують функції іноземного агента


Мін'юст Росії вніс мурманську регіональну громадську організацію «Центр соціально-психологічної допомоги та правової підтримки жертв дискримінації та гомофобії "Максимум" в список організацій, що виконують функції іноземного агента. Таким чином, кількість "організацій-агентів" збільшилася до 35 організацій.

Ще одна ЛГБТ-організація в РФ внесена в список організацій, що виконують функції іноземного агента

Cитуацію прокоментував директор «Центру соціально-психологічної допомоги та правової підтримки жертв дискримінації та гомофобії "Максимум" Сергій Алексєєнко.

«Примітно, що увага регіонального Мін'юсту була направлена на мою особисту сторінку в одній із соціальних мереж. Таким чином, звинувачення будуються на діях фізичної особи. У зв'язку з цим варто враховувати, що думка окремих членів організації не є її офіційною позицією», - пояснив Сергій.

До політичної діяльності віднесли і робочі поїздки представників «Максимум» у Фінляндію, Норвегію та Швецію з метою познайомитися з організаціями, що займаються проблемами дискримінації людей за ознакою сексуальної орієнтації.

Раніше, директор «Максимуму» заявив, що організація здійснює сервісну допомогу, а саме психологічну та юридичну, для ЛГБТ-спільноти і ніколи не займалася і не збирається займатися політичною діяльністю.

«Ми маємо намір оскаржувати попереднє рішення в суді», - запевнила координатор юридичної служби Віолетта Грудина.

У ситуації керівництву «Максимуму» і правоохоронцям належить розібратися в залі суду. Стало відомо, що засідання призначене на 17 лютого.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти