135

Американська правозахисна організація просить Держдеп США врятувати ЛГБТ Криму


"Spectrum Human Rights Alliance" просить у Держдепартаменту США особливого статусу для геїв, лесбійок, бісексуалів і трансгендерів Криму, який "незаконно окупований Росією".

Американська правозахисна організація просить Держдеп США врятувати ЛГБТ Криму

Ці та інші пропозиції прозвучали на зустрічі представників правозахисної організації, створеної і діючої за участю іммігрантів з Росії та країн колишнього СРСР, зі Скоттом Басбі, заступником помічника Держсекретаря США з питань демократії, прав людини та праці. Вона відбулася в кінці січня у Вашингтоні (округ Колумбія), повідомляє Gay.ru з посиланням на "Spectrum Human Rights Alliance".

Гей-активісти також запропонували додати кілька російських гомофобних політиків у так званий "список Магнітського". Ларрі Полтавцев, президент "Spectrum Human Rights Alliance" назвав ім'я відомого санкт-петербурзького "єдинороса" Віталія Мілонова. Зазначалося, що Мілонов особисто очолював "нападу на гей-заклади в Санкт-Петербурзі".

Нагадаємо, раніше в грудні "SHRA", що займається підтримкою геїв з Росії та країн колишнього СРСР, які втекли в США, вже виступала з гучним заявам про необхідність спростити процедуру отримання виду на проживання для жертв гомофобного насильства, надавши пільги, подібні тим, що діяли для радянських євреїв в 1970-80-і роки.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти