189

Заарештований за держзраду журналіст Коцаба “терпимо ставився до активних і пасивних” геїв


Днями Служба безпеки України затримала прикарпатського журналіста, блогера Руслана Коцабу, який підозрюється у держзраді.

Заарештований     за держзраду журналіст Коцаба “терпимо ставився до активних і пасивних” геїв

Про це повідомив радник глави СБУ Маркіян Лубківський.

"Враховуючи, що в діях Коцаби є ознаки злочину, передбачені ч.1 ст. 111 та ч.1 ст. 114 КК України, йому оголошено про підозру", - зазначив Лубківський.

Коцаба неодноразово закликав ухилятися від мобілізації. Раніше він заявляв, що готовий "сидіти скільки належить за законом", але в армію не піде. Окрім цього журналіст брав участь у програмі телеканалу “Росія 1”, а також виходив на зв’язок з московською студією НТВ, про це повідомляє “Українська правда”.

Журналіст Руслан Коцаба активно висвітлював найрізноманітніші теми. Свого часу він робив декілька публічних опитувань жителів Івано-Франківська щодо проведення у їх місті гей-параду.

Також Коцаба на сторінці у Facebook висловлював власну думку щодо сексуальних меншин: “Хто мене знає, може підтвердити, що я терпимо ставлюся як до пасивних, так і до активних п*******в, хоч вони мене і дратують своєю викличною нарцисістю та манірністю”.

Руслан Коцаба проведе у слідчому ізоляторі 60 днів.

Нагадаємо, що Amnesty International вважає Руслана Коцабу в’язнем совісті і закликає українську владу негайно і беззастережно звільнити журналіста

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти