189

Техаська школа у відповідь на відео підлітка заявила, що мала «право» його виключити за гомосексуальність


«Ми залишаємо за собою право виключити учня, який бере участь в гомосексуальних діяннях, просуває їх, підтримує або приймає як належне».

Техаська школа у відповідь на відео підлітка заявила, що мала «право» його виключити за гомосексуальність

Техаська школа відповіла підлітку, який повідомив на YouTube, що його змусили змінити школу через гомосексуальності, повідомляє BornThisGay з посиланням на GayStarNews.

Остін Волліс, сімнадцятирічний відео-блогер з США і колишній учень приватної християнської школи Lutheran High North в Х'юстоні, днями опублікував відео, на якому, витираючи сльози, розповів, як два тижні тому його викликали в кабінет директора. Волліс: «Сенс його слів був такий: я повинен був повернутися в шафу. Тобто, видалити всі мої аккаунти в соцмережах, в тому числі на YouTube. Я мав стерти все, чим в електронній формі вплинув на світ. І він сказав, що мені доведеться це зробити, якщо я хочу залишитися в школі». На відео підліток не згадав ні назва школи, ні імені директора.

Texas Observer отримав заяву Уейна Крамера, виконавчого директора Лютеранської освітньої асоціації Х'юстона. Асоціація завідує трьома приватними школами, і Lutheran High North - одна з них.

«Двері Lutheran High North відкриті для всіх учнів та їхніх сімей, - заявив Крамер у відповідь на відео Волліса. - Ми сповідуємо і проголошуємо християнську віру, основа і авторитет якої виходять з Біблії, в традиції Миссурийского синоду Лютеранської церкви. Ми з усією повагою вимагаємо від учнів дотримуватися наших цінностей і моралі. Іноді, як у даній ситуації, учні повинні зробити вибір і вирішити, чи співвідносяться їхні погляди з нашим співтовариством, і ми поважаємо їх вибір. Також ми поважаємо особисте життя учнів і не коментуємо окремого учня або його дії».

Даллас Ласк, директор Lutheran High North, заявив, що його слова були перекручені, але дав зрозуміти, що учнів відраховують за просування «чого б то не було гріховного». «Lutheran High North залишає за собою право, виключно на свій розсуд, відмовити у зарахуванні кандидата або відрахувати учня, який просуває, підтримує або приймає як належне наступне: порнографію, сексуальну розбещеність, гомосексуальність або бісексуальність, - а також виявляє нездатність прийняти або відкидає якості та характерні риси, необхідні для заснованого на Біблії християнського способу життя», - процитував він устав школи.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти