426

Нова грецька влада обіцяє узаконити одностатеві стосунки


Новий уряд Греції оголосив, що юридично закріпить визнання одностатевих пар.

Нова грецька влада обіцяє узаконити одностатеві стосунки

На даний момент Греція відстає від більшості країн Західної Європи у питанні прав геїв, забороняє всиновлення дітей одностатевими парами і відмовляється визнавати одностатеві стосунки.

Тим не менш, радикально ліва партія Syriza, яка прийшли до влади на початку цього місяця, підтвердила, що вона буде домагатися визнання одностатевих пар.

Міністр юстиції Ніколаос Параскевопулос сьогодні у парламенті підтвердив наміри легалізувати цивільні партнерства, які є доступними для гетеросексуальних пар з 2008 року, для всіх пар.

Новина є сюрпризом, тому що в коаліцію зараз входить праворадикальна партія “Грецькі незалежні”, яка виступає активно проти розширення прав для ЛГБТ.

Один з депутатів партії “Грецькі незалежні” раніше назвав прем’єр-міністра Люксембургу, відкритого гея Ксав’є Беттеля і його партнера “під****ою парою”.

Syriza єдина грецька парламентська партія, яка підтримує одностатеві шлюби. Новий прем’єр-міністр Алексіс Ціпрас (на фото) закликав до реформ у питанні прав ЛГБТ раніше.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти