124

Алабама - 37-й штат США, який узаконив одностатеві шлюби


У понеділок, 9 лютого, Алабама стала 37-м американським штатом, який узаконив одностатеві шлюби, пише The New York Times.

Алабама - 37-й штат США, який узаконив одностатеві шлюби

Як не намагався голова Верховного суду Алабами Рой Мур зупинити початок видачі свідоцтв одностатевим парам в штаті, нічого в нього не вийшло. Розіслана ним директива суддям, яка забороняє оформляти подібні шлюби, була в масовому порядку проігнорована місцевими суддями. В результаті, відразу дві пари жінок отримали свідоцтва про шлюб. За словами одного з таких суддів Алана Кінга, заборону на одностатеві шлюби суперечить Конституції США, повідомляє DELFI.

Таким чином, Алабама стала 37-м штатом США, в якому геї та лесбійки отримали можливість вступати в законний шлюб. Крім того, одностатеві шлюби визнані в 11 країнах Європи (Бельгія, Данія, Франція, Ісландія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Іспанія, Швеція та Великобританія).

Нагадаємо, що найблищим Барак Обама створить у Держдепартаменті посаду спеціального посла, метою якого буде сприяння захисту прав ЛГБТ у всьому світі.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти