290

Проти ліквідації Комісії з моралі голосував співавтор законопроекту про заборону "гей-пропаганди" Унгурян


Сьогодні Верховна Рада проголосувала зміни до Закону України "Про захист суспільної моралі" (щодо державного нагляду), і тим самим запустила механізм її ліквідації.

Проти ліквідації Комісії з моралі голосував співавтор законопроекту про заборону "гей-пропаганди" Унгурян

За законопроект депутатки Ольги Червакової проголосувало 245 депутатів. 3 були проти. Серед них співавтор скандального законопроекту №8711, який був проголосований у жовтні 2012 року у першому читанні, про заборону “пропаганди гомосексуалізму” Павло Унгурян (“Народний фронт”), колишній міністр соцполітики Михайло Папієв (“Опозиційний блок”) і член Комітету ВРУ з прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Георгій Логвинський (“Народний фронт”).

Голоси за законопроект віддали представники усіх фракцій парламенту, окрім групи “Економічний розвиток”.

Наступним кроком по ліквідації НЕК з питань захисту суспільної моралі має стати відповідна постанова Кабінету міністрів. Відомо, що прем’єр-міністр Яценюк виступає за збереження НЕК і писав про це у листі до Ради євангельських протестантських церков.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти