598

Колега Охлобистіна по “Інтерни” розповів, що він гей


Американський і російський актор театру і кіно Одін Байрон, відомий в Росії за роллю Філа Річардса в телесеріалі "Інтерни", розповів в інтерв'ю New York Magazine про свою гомосексуальність і про те, що він відчуває від спільної роботи з Іваном Охлобистіним, який свого часу пропонував спалювати геїв у печах.

Колега Охлобистіна по “Інтерни” розповів, що він гей

За словами Байрона, він повідомив батькам про свою орієнтацію ще в підлітковому віці. Про це знають його близькі друзі в Росії і США і навіть пара колег по російському телебаченню, повідомляє сайт Vulture.

Однак, незважаючи на те, що персонаж Байрона в "Інтерни" зізнається, що його батьки - пара геїв, Іван Охлобистін, який грає головну роль в серіалі, навіть не здогадується про те, що його російсько-американський партнер по знімальному майданчику - гей, відзначає видання.

Байрон розповів, що йому було важко слухати заяви Охлобистіна про необхідність бомбити Америку і його жарти, що він збереже рідний штат актора. Коментарі Охлобистіна про спалювання геїв в печах після прийняття гомофобного закону Байрон відчув, за його визнанням, як удар під дих.

Після цього Байрон збирався заявити, що покине серіал, якщо там залишиться Охлобистін, проте пізніше передумав.

Улюбленець російських телеглядачів Байрон не знає, які будуть наслідки, коли росіяни дізнаються про його орієнтацію, але відчуває, що рішення заявити про це відкрито "зміцнює його сили" і є правильним.

Джерело: udf.by

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти