151

Джон Керрі підтвердив, що США призначать посланця з прав ЛГБТ у світі


Державний секретар Сполучених Штатів Америки Джон Керрі розповів, що ним буде призначений посланець з прав ЛГБТ у світі, який буде відкритим геєм.

 Джон Керрі підтвердив, що США призначать посланця з прав ЛГБТ у світі

Державний департамент США створює нову посаду для заохочення прав ЛГБТ у всьому світі і держсекретар Керрі хоче підходити до вирішення питання прав ЛГБТ у терміновому порядку.

Посланець нині проходить заключні етапи перевірки. Ім'я його на даний момент невідоме, але Держдепартамент підтвердив, що представник буде відкритим геєм.

Речник цього відомства відмітив: “Коли держсекретар Керрі прибув сюди, він дав зрозуміти, що він шукає нові ініціативи, які б стосувались прав ЛГБТ”.

"Він нагадав, що одним з перших законопроектів, які він представив в якості сенатора був закон про права геїв і що його останній виступ в якості сенатора також включав це питання."

Президент Обама раніше призначив представника по зв’язках з ЛГБТ у Білому домі, але новий посол матиме іншу, більш глобальну роль.

Нагадаємо, що Держдепартамент одним із перших припустив, що підпал у "Жовтні" стався на грунті ненависті.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти