249

Українське Amnesty International вимагає припинити переслідування російської журналістки, звинуваченої у “гей-пропаганді”


На офіційній сторінці українського відділення міжнародної правозахисної організації Amnesty International з’явилася можливість підписати звернення з вимогою “негайно припинити переслідування Єлєни Клімової у зв'язку з проектом "Діти-404" і припинити утиски самого проекту”.

Українське Amnesty International вимагає припинити переслідування російської журналістки, звинуваченої у “гей-пропаганді”

Нещодавно російську ЛГБТ-журналістку, засновницю проекту “Діти-404” Єлєну Клімову визнали винною у пропаганді “нетрадиційних сексуальних відносин серед неповнолітніх” і призначили штраф у розмірі 50 000 рублів (близько 740 доларів США). Вона планує оскаржити вирок.

У зв’язку з цим українське відділення Amnesty International разом з російськими колегами-правозахисниками, збирає підписи, які будуть надіслані прокурору Свердловської області Сергію Охлопкову.

Підписатися на захист Клімової можна на офіційній сторінці українського Amnesty International.

Той хто підпише звернення на захист Клімової, “висловлює тривогу через те, що Єлєна Клімова визнана винною в "пропаганді нетрадиційних сексуальних відносин”, що і її право на справедливий судовий розгляд виявилося порушено; закликає російську владу негайно припинити її переслідування у зв'язку з проектом "Діти-404" і відмовитися від нападок проти самого проекту; закликає владу скасувати "закон про пропаганду гомосексуалізму" і подбати про всебічну повагу до прав кожної людини на вільне вираження думки, свободу зібрань та об'єднань в Росії”.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти